Haber

Memduh Büyükkılıç ORAN toplantısında

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Orta Anadolu (ORAN) Kalkınma Ajansı Temmuz Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı, Yönetim Kurulu Başkanı Sivas Valisi Dr. Yılmaz Şimşek başkanlığında Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Yozgat Valisi Ziya Polat, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Alım ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın da aralarında bulunduğu yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Sivas Valiliği Tarihi Bina Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda ORAN Kalkınma Ajansı’nın gündemindeki konular masaya yatırılarak, yürütülen faaliyetler ve yapılması planlanan projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, alınan kararların bölge için hayırlı olmasını dileyerek, “Sivas Valisi Dr. Yılmaz Şimşek başkanlığında Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) toplantısına Valimiz ile birlikte katıldık. Sayın Gökmen Çiçek, Yozgat Valisi Sayın Ziya Polat ve Sivas Belediye Başkanı Hilmi Alım ve Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse. Toplantının ve alınan kararların bölgemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu