Yaşam

Johnny Depp… OTEL ODASINDA BULUNDU, KONSER İPTAL EDİLDİ!

Johnny Depp’in de üyesi olduğu müzik grubu Hollywood Vampires, aktörün otel odasında baygın halde bulunmasının ardından Budapeşte’deki konserini iptal etti.

Macar basınına göre; Depp’in durumu oldukça kötüydü. Doktor otel odasına çağrıldı ve grubun sahneye çıkmaya hazırlandığı konser bu nedenle gerçekleşmedi.

“ÇOK HEYECANLI OLDUĞUNUZU DUYDUK”

Konuyla ilgili Johnny Depp ya da müzik grubundan rastgele bir açıklama gelmezken; Yaşananlarla ilgili konuşan kaynaklar şu ifadeleri kullandı:

Her şey hazırdı, sahne kuruldu, kulis grubu parti için hazırdı. Bir sorun olabileceği aklıma bile gelmemişti, özellikle de oyuncu kadrosu öğleden sonra için sesi çoktan kurmuşken.

Tek duyduğumuz, Depp’in aşırı derecede ‘heyecanlı’ olduğu ve otelden bile çıkamadığı.

“ALKOL KULLANARAK SIZDIRDI”

Depp’in aşırı dozda uyuşturucu veya alkol alması nedeniyle bilincini kaybettiği iddia edildi. Ünlü oyuncunun elinde bir bardak alkolle fotoğrafını yayınlayan bir sosyal medya kullanıcısı, “Johnny Depp, ‘öngörülemeyen durumlar’ nedeniyle konserini iptal etmeden bir saat önce içki içiyor. Muhtemelen yine alkolden sızdırmıştır” diye yazdı.

‘İNTİHAR’ İDDİASI

Dünyaca ünlü yıldızın uyuşturucu kullanarak intihara teşebbüs etmiş olabileceği söylentileri hayranlarını korkuttu.

Öte yandan Daily Mirror; Ayrıca 60 yaşındaki oyuncunun bayılmasının Mayıs ayında yaşadığı ayak bileği yaralanmasıyla bir ilgisi olabileceğini öne sürdü.

Johnny Depp’in müzik grubu Hollywood Vampires’ın sosyal medya hesabı, “Grup üyelerinin hepsinin güvende ve sağlıklı olduğundan emin olabilirsiniz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu