Haber

15 Mayıs’ta Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri nelerdir? Bugün magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ Gibi sorularınıza cevap verecek tüm haberler için sizi içeriğe götürebiliriz:

1. 14 Mayıs 2023 seçimlerinde AKP Manisa 1. ilçe 1. olağan milletvekilliği seçiminde aday olan Bahadır Yenişehirlioğlu milletvekili seçilerek TBMM’deki yerini aldı!

2. 14 Mayıs seçimlerinin ilk çeşidi dün gerçekleşti. Seçmenin bir kısmı süreci takip etmek için haberlere bakarken, bir kısmı da sandık başında bekledi. Sandıkta bekleyen isimlerden biri de Danla Biliç oldu!

3. 14 Mayıs seçimlerine kıyafetleriyle damgasını vuran birçok ünlü isim oldu. Gaye Su Akyol da onlardan biri. Gaye Su Akyol’un “uzaylı” kıyafetine gelen komik tepkilere bir göz atalım!

4. seçim heyecanı tüm hızıyla devam ederken, kaos da gündemden eksik olmuyor. Son olarak eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 14 Mayıs seçim yayınına çıkmayan Oğuzhan Uğur’a hakaret edince; Uğur’un kendisini de intihal eden yanıtı için geç kalmamıştı!

5. Hem oyunculuğuyla hem de özel hayatıyla her zaman konuşulan ancak son dönemde Aile dizisindeki Devin rolüyle gönülleri fetheden Serenay Sarıkaya, 14 Mayıs seçimlerinde oy kullanırken giydiği kıyafetle olay olmuştu. Şaka değil Serenay Sarıkaya’nın 105 bin liralık kombisinin detayları!

6. Son olarak Aile dizisinde canlandırdığı Aslan rolüyle gönülleri fetheden Kıvanç Tatlıtuğ, bugün her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı gibi oyunu kullandı. Yakışıklılığıyla jöleye dönenler, Tatlıtuğ’un oy verdiği sınıftan bakışla yanlış mühürlenme tehlikesiyle karşı karşıya kaldı!

7. Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve 28. Milletvekili Seçimi için oy verme süreçleri başladı. Herkes sandığa giderken ünlüler de sandıktan fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu